Systemy monitoringu wizyjnego

Systemy monitoringu instalowane są w celu zwiększenia bezpieczeństwa, zabezpieczenia przed kradzieżami oraz ochrony przed wstępem osób niepowołanych. Zapewniają bezpieczeństwo mieszkańców budynku, majątku, a w przypadku przedsiębiorstw, mienia firmowego.

Monitoring wizyjny spełnia więc funkcje prewencyjne - obecność kamer skutecznie odstrasza włamywaczy, obiekt chroniony jest pod obserwacją 24 godziny na dobę w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybką reakcję i podjęcie odpowiednich działań. Ponadto zdarzenie, które zostało zaobserwowane i nagrane stanowi materiał dowodowy w przypadku rozprawy sądowej. Coraz częściej system monitoringu wizyjnego jest wykorzystywany w zakładach przemysłowych, gdzie kontrola procesów produkcyjnych jest niezwykle istotna. Dotyczy to przede wszystkim załadunku i rozładunku towarów i kontrolę w miejscach trudno dostępnych dla człowieka. Dzięki zamontowanym kamerom można zdecydowanie szybciej przeprowadzić skuteczne i szybkie interwencje służb mundurowych i ratowniczych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych. W dzisiejszych czasach, również monitoring prywatnego domu staje się standardem. Gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo najbliższych nie wahamy się skorzystać ze specjalistycznej technologii. Z tego względu instalujemy systemy oparte na jednej lub kilku kamerach, dzięki którym mieszkańcy domów wiedzą, co dzieje się w okolicy, jak również rozbudowane systemy oparte o wiele kamer przemysłowych, pozwalające na kompleksową kontrolę tego, co dzieje się na osiedlu, terenie dużej firmy lub magazynu. Obraz z kamer może być archiwizowany, jak również obserwowany przez internet za pomocą jakiegokolwiek urządzenia stacjonarnego lub mobilnego, w tym tabletu, czy też smartfona.

plac zabaw 1