Systemy alarmowe

Systemy alarmowe montowane w domach jedno i wielorodzinnych oraz budynkach użyteczności publicznej, przedsiębiorstwach i magazynach zapewniają ochronę przed włamaniem. Zadaniem systemu alarmowego jest powiadomienie nas o tym, co się dzieje w obiekcie i na posesji.

Sercem systemu jest centrala alarmowa, która daje możliwość podłączenia czujników ruchu. W przypadku wzbudzenia alarmu, system kamer przesyła obraz z wybranego obszaru do właściciela posesji lub dyspozytora. W ten sposób można sprawdzić sytuację na chronionym terenie oraz ocenić ewentualne zagrożenie.

Bezpieczeństwo to zdecydowanie najważniejsza sprawa w przypadku każdego. Jedną z naszych specjalności jest montaż profesjonalnych i nowoczesnych systemów alarmowych. Unikamy skomplikowanych w obsłudze systemów, stawiając na funkcjonalność i niezawodność. Intuicyjna obsługa całego systemy odbywa się za pomocą pilota lub ekranu dotykowego.

Jednocześnie proponowane przez nas rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo w każdym aspekcie. Instalacje są wyposażone w detektory ruchu, czujniki dymu lub gazu oraz sygnalizatory optyczne i akustyczne. Dzięki naszym rozwiązaniom mieszkańcy domu mogą spać spokojnie, a właściciele przedsiębiorstw nie muszą martwić się o firmowy majątek.

bolen4