Kontrola dostępu

Jednym z elementów dbałości o bezpieczeństwo, szczególnie w budynkach publicznych, jak również w przedsiębiorstwach są systemy kontroli dostępu, dzięki którym uniemożliwiamy dostanie się do budynku lub wyznaczonej strefy osobom niepowołanym.

Bardzo często montuje się zamki hotelowe kompatybilne z każdymi drzwiami. Stosuje się je również do zabezpieczenia magazynów i biur. Dynamicznie rozwijająca się technologia dostarcza coraz nowocześniejsze rozwiązania, na przykład bardziej wymagający klienci mogą liczyć na zamki biometryczne na odcisk palca oraz zamki elektroniczne obsługujące technologię NFC. Wybór technologii jest ogromny, należy go jednak dostosować do swoich realnych wymagań i znaczenia przedmiotów w ochranianym obiekcie.

W Pro-System oferujemy naszym klientom systemy dostępu oparte o różne technologie. Najbardziej podstawowe zabezpieczenie to kontrola dostępu poprzez kod numeryczny. Najbardziej popularne rozwiązanie stanowią zaś karty zbliżeniowe z microchipami lub karty magnetyczne. Instalacja naszego systemu jest procesem błyskawicznym i niemal bezinwazyjnym, a korzyści z niej płynące nieocenione, zwłaszcza, gdy w grę wchodzi zabezpieczenie majątku lub informacji o dużej wartości.

Man inserting card key into card reader, Close-up of hand, (Close-up)