Instalacje elektryczne

Jedną z usług oferowanych przez Pro-System jest projektowanie i montaż instalacji elektrycznych. Korzystamy przy tym z najnowocześniejszych rozwiązań, które pozwalają na niemal bezinwazyjny montaż i dostęp do instalacji w razie awarii.

Nasze wieloletnie doświadczenie projektowe pozwala na odpowiednie rozmieszczenie gniazd elektrycznych i oświetlenia tak, aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w architekturze budynku. Proponujemy dedykowane rozwiązania do poszczególnych pomieszczeń, takie jak bryzgoszczelne gniazda w łazience, czy też bezpieczne gniazda do pokojów dziecięcych.

Do sterowania budynkiem wymagany jest szereg instalacji elektrycznych, pozwalających na zarządzenie ogrzewaniem, oświetleniem, systemem alarmowym, wentylacją, klimatyzacją, filtracją powietrza, ochroną mienia, roletami i głośnikami. System inteligentnego budynku pozwala oszczędzić energię, ograniczyć czas do minimum, który poświęcamy na powtarzalne czynności, a także zabezpieczyć dom przed włamaniem. Dzięki temu zwiększa się poczucie bezpieczeństwa i komfort domowników. Prawidłowo zamontowana instalacja elektryczna to również pierwszy krok do zaprojektowania inteligentnego domu.

instalacje elektryczne pro system